מטה


שי לצר

מנהל פרויקט TEN

שי נולד באוסטריה וגדל בבאר שבע גר באופן זמני במודיעין. אבא לשירה, נועה ועמרי. בן זוג של רוית. שי מחבב חצילים ולפעמים אנשים, מחפש משמעות. יוצא לסיבובים ביער עם הכלבה קוקלה. . בעבר ניהל את תוכנית "פותחים עתיד" של הסוכנות היהודית הפועלת למען ילדים ונוער בפריפריה בישראל. כיום מנהל את פרויקט TEN בישראל ובעולם. אוהב לקרוא, לטייל ולהקשיב למוסיקה.

בתיה מכלוף

מנהלת גיוס ומיון

בתיה נולדה וגדלה בירושלים. בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ולימודי מזרח תיכון מהאוניברסיטה העברית. לאחר הלימודים התמחתה במכון לאסטרטגיות ציוניות (IZS). עבדה בעמותה הישראלית להתנדבות (IVA) כמנהלת גיוס במגזר הערבי.מאז 2017 עובדת בפרויקט TEN והיא אחראית על מתנדבים, גיוס עובדים, מיון והערכת פרויקטים ומצב הרוח החיובי במטה. תמיד תמצאו אותה מדברת על ספר חדש או מאמר. אוהבת יוגה ואופה מקצועית.

נעמה שילה

מנהלת פיתוח מקצועי

נעמה בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קהילתית עם ניסיון עשיר בעולם הפיתוח והסיוע הבינלאומי: במשך 4 שנים הייתה המנכ"לית של ברית עולם- ארגון לא ממשלתי לפיתוח בינלאומי, ניהלה את פעולות החירום לאחר רעידת האדמה בהאיטי מטעם עמותת NATAN. מאז דצמבר 2017 נעמה אחראית בפועל על הפרויקטים בשטח, מפתחת את המודל המקצועי של פרויקט TEN ומנהלת את השגרה היומיומית של כל המרכזים באהבה ומסירות גדולה.

יערה ברבן

מנהלת תוכן והדרכה

יערה בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית מגיעה מרקע של פיתוח והובלת תכוניות במגזר השלישי ובפרט בהנחיית קבוצות, פיתוח תוכן וליווי תהליכים אישיים של נוער וצעירים. בתפקידה הקודם לקחה חלק משמעותי בהקמת מרכז הצעירים "התחנה" בלוד. אוהבת להמציא מתודות, לכתוב מערכים ואת הפורטל של פרויקט TEN.

תמר עזיז

מנהלת שיווק ושותפיות בינ"ל

עושה רושם שתמר לא מצליחה לעזוב את אפריקה. בוגרת החוג לספרות עברית ופוליטיקה וממשל באוניברסיטת בן גוריון. תמר ניהלה את מרכז TEN באוגנדה במשך שנתיים וכעת ממשיכה לעבוד מאוגנדה עבור המטה כאחראית שיווק ומתנדבי חו"ל. גדלה בירושלים ועבדה רבות עם קהילת מבקשי המקלט בארץ לפני שנסעה לאפריקה. אוהבת לטייל ולבשל ומתגעגעת לקוטג'. שונאת לנקות וכמעט אף פעם לא קר לה.