משלחות קצרות לקבוצות


פרויקט TEN מציע הזדמנות ייחודית לארגונים וקבוצות להשתתף בתוכניות התנדבות לטווח הקצר. את החוויה הקבוצתית ילווה איש צוות מקצועי מהמרכזים שלנו ופעילות ההתנדבות תשתלב במערך הפעילות של המתנדבים שלנו סביב העולם. משתתפי המשלחת ישתלבו בפעילות התנדבותית בזירה של פיתוח בינלאומי ויעבדו עם ילדים ונוער, יעבירו תכנים חינוכיים מגוונים, לצד צעירים ישראלים ויהודים מרחבי העולם שעסוקים בעשייה ברת- קיימא.

בחירת מיקום: בחירה באחד מששת המרכזים שלנו ברחבי העולם (להרחבה על הפעילות במרכזים השונים הקליקו כאן)

משך הטיול: משלחת קצרה נמשכת בין שבוע לעשרה ימים, ובהתאם לעניין ולדרישות של הקבוצה הוא יכול גם להימשך שבועיים.

עלות: ההשתתפות בתוכנית מותאמת אישית נעה בין 800-1400$ למשתתף. המחיר כולל מזון ומים נקיים, מקומות לינה, אבטחה, הסעות, התנדבות בשטח ומפגשי למידה. העלות משתנה בהתאם למספר המשתתפים, לאורך התוכנית, לסוג פרויקט ההתנדבות, להיקף הנסיעות ולגורמים אחרים. טיסות וביטוחים אינם כלולים.

מי המשתתפים? קבוצות של צעירים בגילאי 20-30. תוכנית טיפוסית יכולה להכיל 8-16 משתתפים. ניתן להכיל קבוצות גדולות יותר בתקופות מסוימות לאורך השנה, תלוי במרכז.

למידע ופרטים נוספים צרו קשר 

זה מה שמספרת לילי, משתתפת בת 19 ממלבורן, אוסטרליה שנסעה למשלחת קצרה באוגנדה במאי 2019: 

"הידע והניסיון שרכשתי באותו שבוע משפיעים על הדרך בה אני רואה את העולם כיום, וישפיעו על העשייה העתידית שלי בחיי כאקטיביסטית. קיבלתי הבנה מעמיקה יותר של התרחשויות מקומיות בנמולנדה. במקביל, נערכו פעילויות אינפורמטיביות בנושא ההיסטוריה והעניינים הסוציו-פוליטיים של המדינה בקנה מידה לאומי, שהשאירו אותי מרותקת ומלאת השראה. תכנית הלמידה הפכה את היבט ההתנדבות למשמעותי יותר, והקשר עם הילדים האוגנדים היה מרגש; ללמוד עליהם בזמן שהם למדו עלינו היה, באופן אישי, חוויה של חילופי תרבות מסעירים".