שטח


אפרת גרונסקי

מנהלת מרכז TEN אוגנדה

גדלה בתנועת הצופים ממנה יצאה לשנת שירות. בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית, בהתמחות מסלול לחץ טראומה וחוסן. פעילה חברתית בעמותות שונות ובאגודת הסטודנטים. בזמן לימודיה ניהלה משלחת התנדבותית לטנזניה. מביאה הרבה ניסיון מהעולם הטיפולי והחינוך הבלתי פורמלי. מאז אוגוסט 2019 משמשת אפרת כמנהלת מרכז של פרויקט TEN אוגנדה. היא אחראית על המרכז החינוכי שפועל בשטח לצד המשך פיתוח יוזמות וקשרי שותפות חדשים.

בנג'מין אוטוון

רכז חינוך אוגנדה

בעל תואר ראשון באומנות מנאגנדה, המכללה הבינלאומית לאומנות ועיצוב. תמיד התלהב מעשייה חברתית ושינוי חברתי. הנושא החוזר בעבודות האומנות שלו הוא אקטיביזם חברתי ו 'artivism'. פרוייקט TEN פותח אותי לפרספקטיבות חדשות של העולם מסביבי. עבודה עם צעירים בקהילה שלי, צפייה בהם משחקים, לומדים וגדלים - נותנת לי סיבה לצפות קדימה אל המחר. אני מרגיש חלק מסיבה גדולה וכי שיפור כלל החברה ואנושיות היא אחריות קולקטיבית של כל אחד מאתנו.

ג'סיקה שיימברג

מנהלת מרכז TEN גאנה

נולדה בארגנטינה, חיה בישראל, קנדה וונצואלה. למדה תואר ראשון ביחסים בין לאומיים ולימודים לטינו-אמריקאים. מנחת קבוצות ובעלת הסמכה לקאוצ'ינג ניהולי. במשך 3 שנים ניהלה תכניות קהילתיות מטעם הסוכנות היהודית בוונצואלה. החל ממרץ 2018 מנהלת את מרכז TEN בגאנה. מלווה ומכשירה צוותים מקומיים, יוצרת שותפויות, תוך הכשרה וליווי של צוות הרכזים והמתנדבות. ג'סיקה אוהבת טבע, נהנית ממוזיקה בכל צורותיה, ספרים, אנשים, שיח וחברה; מתרגלת יוגה ולפעמים מלמדת כתחביב.

לינוי גרינברג

רכזת חינוך גאנה

לינוי, בת 25 מצפת, בוגרת שנת שירות בארגון מעשה ורכזת חינוך בגאנה מאז דצמבר 2019. שירתה כקצינה בחיל האויר בתחום הקשרי חוץ. מאמינה בעשייה חברתית, שותפות וחיי קהילה. אוהבת מאוד לטייל ולהכיר תרבויות חדשות ובשנים האחרונות בעיקר טיילה סביב העולם. לינוי משוגעת מוזיקה וכמובן הים בישראל. התנדבה בעיקר בתחום החינוך מיוחד עם דגש על עזרה עם אנשים בעלי לקויי ראייה, והכי תתגעגע לשניצל של סבתא.

סמפסון בואמה ג'וניור

רכז חינוך וחקלאות גאנה

לסמפסון יש תואר ראשון מהמכללה לחינוך בווינבה, גאנה. לפני שהצטרך לפרוייקט עבד בחברת חקלאות ועשה את ההתמחות שלו בחברה ישראלית בגאנה. הוא רכז חינוך וחקלאות בפרויקט תן בגאנה כבר שלוש שנים, הוא חולה על ספורט ומוזיקה ונהנה לעבוד בפרוייקט כי זאת הזדמנות עבורו להציג את הרעיונות שלו וללכת עם הדמיון שלו ולחשוב על עוד דרכים לפתח את התחום. הוא גאה בעבודת הפיתוח שהוא עושה בקהילה בה הוא עובד ובמרץ ממשיך לפתח את התחומים באחריותו. הוא אפילו מדבר כבר קצת עברית.

אנה פדוטוב

מנהלת מרכז TEN בדרום אפריקה

אנה נולדה בירושלים בשכונת נחלאות ומאז לא מפסיקה לטייל. היא כבר גרה בחייה בנפאל, יוון ורוסיה ועכשיו בדרבן. היא הצטרפה לפרויקט תן כדי להכיר את העשייה ולהוביל את השינוי בדרום אפריקה. היא מאוד אוהבת אנשים, מוזיקה ואוכל טעים ומתרגשת להכיר את המתנדבים שבוחרים להעביר את זמנם בפרויקט. למדה ארכיאולוגיה באוניברסיטה העברית ותקשורת אינטראקטיבית במכללת הדסה. מורה ליוגה ובנוסף דוברת חמש שפות שונות.

ענבר זלצמן

רכזת חינוך דרום אפריקה

ענבר גדלה בשהם והדריכה בצעירותה בתנועת הצופים והייתה מורה חיילת בצה"ל, היא בת 27 בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מהבינתחומי. ענבר הגיעה לדרום אפריקה בעקבות רצון לתרום לזולת ואהבתה לטבע ולאנשים. היא משוגעת על פירות אקזוטיים ותתגעגע לכלב אסי מאוד. בעבר ענבר התנדבה רבות ומקווה בעתיד להמשיך לעבוד בתחום הפסיכולוגיה עם דגש על עזרה לאוכלוסיות מוחלשות.

נעמה צור

מנהלת שותפה מרכז TEN בקיבוץ הרדוף

מורת דרך מוסמכת, בעלת רקע עשיר של הדרכת טיולים, תיירות חינוכית ולימודי אומנות. מאז 2016 מלווה את התוכנית והקבוצות השונות במסירות ומקצועיות והכי חשוב- בחיוך. מתגוררת בקיבוץ הרדוף עם בן זוגה, יליד המקום. יחד הם מגדלים ילדה מתוקה, שהיא העוזרת הראשית של פרויקט TEN, הרדוף.

פאיז סוויד

מנהל שותף מרכז TEN בקיבוץ הרדוף

אהבתו הגדולה של פאיז היא מפגש עם אנשים. ממייסדי פרויקט TEN בשער לאדם, הרדוף. מתגורר בסוועאד ומעורב ביוזמות השונות בהרדוף, ביניהן "בית אלישע"- יוזמה לטיפול במבוגרים בעלי צרכים מיוחדים ו"טוביה" פנימיה לילדים ונוער בסיכון. פאיז מגיע מרקע של עבודה סוציאלית, חינוך בלתי פורמאלי ודו קיום במסגרות עם אוכלוסיות שונות ומגוונות.

נדב בן אוד

מנהל מרכז TEN יוון

גדל בסביבת ירושלים ועוסק בפיתוח קהילות באמצעות עבודה עם נוער. התחנך בתנועת הצופים,ושימש כשליח מטעם הסוכנות היהודית בארה"ב. בעל תואר שני בתכנית Glocal של האוניברסיטה העברית. את ההתמחות עשה בארגון 'תבל בצדק' הפועל בנפאל. נדב אוהב בני אדם, בעלי חיים ואת הטבע. תמיד ישמח לדבר על מוזיקה, קולנוע ולהכיר מקומות ואנשים חדשים. ממקימי מרכז TENביוון.

עודד מארק

מנהל מרכז TEN מצפה רמון

גר במצפה רמון עם משפחתו. בעל ניסיון רב בחינוך בלתי פורמאלי – כחניך, מדריך ורכז – במגוון מסגרות בישראל ובחו"ל. בשנים האחרונות לפני הצטרפותו לפוריקט TEN ניהל את ארגון הנוער "שביבת אג'יק" – ארגון הפועל ביישובים ערבים ברחבי הארץ. מכור למדבר בכלל, ולאזור הר הנגב ספציפית.

בנימין אייזנברג

מנהל מרכז TEN מקסיקו

בנימין נולד במקסיקו ועלה לארץ לבד בגיל 16 בתכנית נעל"ה (נוער עולה לפני הורים) של הסוכנות היהודית, אחרי שירות קרבי ועבודות ביטחון ברחבי העולם בנימין למד תואר ראשון בקיימות וממשל. בנימין חזר למקסיקו כי הוא מאמין בפיתוח בר קיימא ומתרגש לעזור לדחוף את מדינת מוצאו קדימה. בנימין לא סתם החליט להגיע לפלומה (כמה שעות נסיעה מהים), הים מבחינתו זה המקום האהוב עליו! הוא אוהב לגלוש ולצלול וכשיש לו רגע גם לעשות יוגה.

לבנה אמויאל

רכזת חינוך מקסיקו

לבנה היא עולה חדשה בת 21 מצרפת היא אוהבת לטייל, לצחוק, לקרוא ולאכול אוכל מקסיקני. עלתה לארץ לבד בגיל 18 ומאז למדה במדרשה ועשתה שנה אחת של שירות לאומי בירושלים ושנה אחת של שירות בשווייץ. לבנה סיימה את פרויקט תן כמתנדבת במקסיקו והחליטה להמשיך את החוויה בתור רכזת חינוך. היא מאמינה בערבוב תרבויות ורוצה ללמוד מכל האנשים השונים בכפר, מכל דור שהיא תפגוש, בזמן שהיא נותנת מעצמה לקהילה.