שטח


תום רוזנטל

מנהלת מרכז TEN אוגנדה

תום רוזנטל, המנהלת החדשה של מרכז TEN אוגנדה עברה דרך ארוכה עם הפרויקט. בתור מתנדבת תום הייתה בגאנה ואוגנדה והמשיכה בתור רכזת באוגנדה במשך שנה וחצי. לאחר שנה שלמה בבית בקיבוץ גל-עד תום חזרה מוכנה ונרגשת לנהל את המרכז. תום מומחית בחינוך בלתי פורמלי מעבודתה בקיבוץ עם הילדים והנוער ומשלוש שנות עבודה בפרויקט תן ביבשת, היא תשלב את כל הנסיון שצברה במהלך התקופה כדי לנהל את המרכז בהצלחה רבה.

בנג'מין אוטוון

רכז חינוך אוגנדה

בעל תואר ראשון באומנות מנאגנדה, המכללה הבינלאומית לאומנות ועיצוב. תמיד התלהב מעשייה חברתית ושינוי חברתי. הנושא החוזר בעבודות האומנות שלו הוא אקטיביזם חברתי ו 'artivism'. פרוייקט TEN פותח אותי לפרספקטיבות חדשות של העולם מסביבי. עבודה עם צעירים בקהילה שלי, צפייה בהם משחקים, לומדים וגדלים - נותנת לי סיבה לצפות קדימה אל המחר. אני מרגיש חלק מסיבה גדולה וכי שיפור כלל החברה ואנושיות היא אחריות קולקטיבית של כל אחד מאתנו.

יובל יוניק

רכזת חינוך פרויקט TEN אוגנדה

יובל יוניק מגיעה מהישוב רעות והיא פקחית טיסה אזרחית במקצועה. ליובל זה לא הסיבוב הראשון בפרויקט תן אוגנדה, יובל היא בוגרת של המחזור הראשון שלנו בנמולנדה עוד ב2016! מאז יובל נהייתה מורה למחול מודרני ומתרגשת לשלב קצת ריקודים אוגנדיים בצעדי המחול. היא כל כך התגעגעה לחיים באוגנדה שחזרה לשנה לרכז בתחומי החינוך הבלתי פורמלי במרכז, ומאוד מתרגשת להיות פה שוב!

תמר רבין

מנהלת מרכז TEN גאנה

לתמר יש תואר ראשון בתקשורת ופסיכולוגיה שהתחילה אחרי שירות צבאי של חמש וחצי שנים. תמר עבדה רבות עם ילדים במסגרות שונות ומגוונות, מחינוך מיוחד ועד ילדי אסירים. תמר טיילה והתנדבה ברחבי העולם לבד ועם ארגונים שונים, והיא אפילו ריכזה משלחות מתנדבים בהודו ואחרי הקורונה בישראל. תמר מתרגשת להצטרף לפרויקט תן גאנה ולהכיר את התרבות הצבעונית והמרתקת מקרוב.

עובד סאקי

רכז חינוך וחקלאות גאנה

עובד, הרכז שלנו בגאנה, גדל באווטו בוו'יג'סה ויש ל תואר ראשון במתמטיקה מהאוניברסיטה לחינוך בוויניבה. עובד מאוד מאמין בתכניות שיעזרו לאפריקה לעמוד על רגליהם העצמאיות כלכלית. לפני שהצטרף לפרויקט תן הוא ניהל תכנית העצמה בכנסיה של וויניבה שעודדה עצמאות וצמיחה כלכלית של המשתתפים בה. הוא אוהב ללמוד וכל הזמן מחפש דברים חדשים ודינמיים שיעזרו לאפריקה להתקדם. הוא מקווה שפרויקט תן יתן לו את האפשרות להביע את עצמו בדרכים יצרתיות ומאתגרות ושיוכל להוכיח את הכישורים שרכש בזמן שהוא ילמד מהפרויקט דברים חדשים.

סימה האנס

רכזת חינוך בפרויקט TEN גאנה

סימה האנס הרכזת החדשה שלנו בגאנה כבר מומחית בחינוך בלתי פורמלי עוד מהבית. בשנים האחרונות סימה עובדת בכפרי נוער ובהוסטלים לנוער בסיכון, "בסיכוי" היא מוסיפה. יש לסימה תואר ראשון בחינוך בלתי פורמלי ובהיסטוריה ואחרי שלוש שנים בהן היא מרכזת תכנית מסע בחיפה היא מצטרפת אל שורותינו. סימה אוהבת לטייל, ללמוד, לקרוא ספרים, לבשל ולהיות סביב אנשים, ככה שהיא מתאימה בול לתפקיד הרכזות אצל בפרויקט תן. היא מתרגשת לתת ולעשות טוב בעולם עם מלא אהבה.

נעמה צור

מנהלת שותפה מרכז TEN בקיבוץ הרדוף

מורת דרך מוסמכת, בעלת רקע עשיר של הדרכת טיולים, תיירות חינוכית ולימודי אומנות. מאז 2016 מלווה את התוכנית והקבוצות השונות במסירות ומקצועיות והכי חשוב- בחיוך. מתגוררת בקיבוץ הרדוף עם בן זוגה, יליד המקום. יחד הם מגדלים ילדה מתוקה, שהיא העוזרת הראשית של פרויקט TEN, הרדוף.

פאיז סוויד

מנהל שותף מרכז TEN בקיבוץ הרדוף

אהבתו הגדולה של פאיז היא מפגש עם אנשים. ממייסדי פרויקט TEN בשער לאדם, הרדוף. מתגורר בסוועאד ומעורב ביוזמות השונות בהרדוף, ביניהן "בית אלישע"- יוזמה לטיפול במבוגרים בעלי צרכים מיוחדים ו"טוביה" פנימיה לילדים ונוער בסיכון. פאיז מגיע מרקע של עבודה סוציאלית, חינוך בלתי פורמאלי ודו קיום במסגרות עם אוכלוסיות שונות ומגוונות.

בנימין אייזנברג

מנהל מרכז TEN מקסיקו

בנימין נולד במקסיקו ועלה לארץ לבד בגיל 16 בתכנית נעל"ה (נוער עולה לפני הורים) של הסוכנות היהודית, אחרי שירות קרבי ועבודות ביטחון ברחבי העולם בנימין למד תואר ראשון בקיימות וממשל. בנימין חזר למקסיקו כי הוא מאמין בפיתוח בר קיימא ומתרגש לעזור לדחוף את מדינת מוצאו קדימה. בנימין לא סתם החליט להגיע לפלומה (כמה שעות נסיעה מהים), הים מבחינתו זה המקום האהוב עליו! הוא אוהב לגלוש ולצלול וכשיש לו רגע גם לעשות יוגה.

מרוז הרן

מנהלת מרכז TEN מצפה רמון

מרוז חיה עם משפחתה במצפה רמון כבר עשר שנים ומאמינה שזה המקום היפה בארץ! במהלך העשור היא ניהלה, ריכזה וליוותה תוכניות לצעירים יהודים מרחבי העולם וליוותה גרעיני עלייה לארץ. מרוז מדריכה טיולים ומסעות לתלמידים ישראלים במשרד החינוך ואוהבת לחלוק את אהבתה לארץ עימם. היא מנהלת עכשיו את קבוצות המתנדבים מחו"ל ומישראל במצפה רמון וגורמת להם להתאהב באנרגיה המדהימה של הקהילה הייחודית והמגוונת של מצפה.

שירה טוויג

רכזת חינוך TEN מצפה רמון

שירה טוויג נולדה וגדלה בחולון, בגיל 18 יצאה לשנת שירות בתנועת הנוער העובד והלומד ומאז לא הפסיקה לעסוק בחינוך והדרכה. חוץ מלהפוך לאמא, בשנים האחרונות עשתה תואר ראשון בחינוך בלתי פורמלי והיא גם מנהלת אולפן למבוגרים. שירה עברה למצפה רמון לפני שנה וחצי ובאותו זמן התחילה לעבוד בפרויקט TEN כי היא אוהבת לעבוד עם אנשים ממגוון אוכלוסיות ולעסוק בחינוך. השקיעות במצפה רמון מרגשות אותה והיא נהנית להכיר את הסביבה הייחודית למשתתפים של התכנית.